بسم الله الرحمن الرحیم

فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ  )زمر 17و18)

مردم شریف بخش سعدآباد

مسئولان محترم استان بوشهر

 

متاسفانه خبر دار شدیم کسانی که مدعی تدبیر در اداره جامعه هستند، طی اقدامی خارج از عرف و بدون رعایت منزلت و آگاهی مردم شریف و فرهنگی سعدآباد و احترام به افکار عمومی و اقشار متدین جامعه، نسبت به انتصاب شخصی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش سعدآباد اقدام نموده اند که با وجود چند سال حضورش

در شورای شهر سعدآباد، بواسطه عدم رضایت مردمی و حتی عدم عملکرد، نتوانست اعتماد مردم را برای ورود به دوره چهارم شورای شهر کسب نماید و همان مردمی که بیشترین رای را به رئیس دولت دادند کمترین آراء را به این فرد دادند تا به همگان ثابت کنند که این فرد، حتی لیاقت حضور غیرموثر در شورای یک شهر را هم ندارد و مسلما این انتصاب، ضربه غیر قابل جبران به مدیریت مهم آموزش و پرورش، بزرگترین بخش استان بوشهر خواهد بود.

مبین است چنانچه دست اندرکاران آموزش و پرورش استان قصد تغییر بزرگترین سازمان اداری بخش را داشتند می بایست ضمن احترام به اقشار فرهنگی سعدآباد و تقدیر از زحمات مدیر سابق، کسی را منصوب می کردند که روی اعلام عمومی وی را می داشتند. بدیهی است ترویج چنین فرهنگ غلطی در جامعه موجب تزلزل مدیریتی و رواج بی اخلاقی های اداری خواهد بود.

آقای محمد حاجب می بایست نخست نسبت به اعلام برائت از سران فتنه سال 88 اقدام نموده تا ثابت شود که از همراهان فتنه نبوده و آنگاه بابت چند سال عدم خدمت از مردم فرهنگی سعدآباد غذر خواهی نماید. از سوابق نه چندان قابل قبول این فرد که بگذریم انتصاب وی به عنوان مدیر مجموعه ای که مردم انتظار تعلیم اسلامی و انقلابی از آنجا را دارند، مایه نگرانی و اعتراض خانواده شهداء، افراد مذهبی و اینجانبان، می باشد. لذا ضمن محکومیت شدید کشاندن آموزش پرورش سعدآباد به بازی های سیاسی که موجب نابودی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان منطقه می باشد، از مدیر ارشد اجرایی استان، مدیرکل آموزش و پرورش و اعضاء شورای اسلامی شهر و بخش سعدآباد خواستار عزل شخص مورد اشاره جهت جلوگیری از عواقب بعدی می باشیم.

 

                                                                                                                                                                والسلام علی من اتبع الهدی

              طلاب شهر سعدآباد

93/5/29

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 29 مرداد 1393    | توسط:     | طبقه بندی: منبر نقد،  تذکر اصلاح،     | نظرات()