بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت گذاری به مردم فرصتی است که خداوند متعال در اختیار عده ای از بندگان خود قرار می دهد و از جمله امتحان ها و ابتلا های خداوند نیز می باشد. اکنون که این فرصت در اختیار شما قرار گرفته، خوب است اندکی تامل کرده که گذشتگان چه کار کرده اند؟ کسب اعتماد عموم و عدم آن ناشی از عملکرد افراد و خدمتگذاری ایشان است.

در سه دوره شورا اسلامی شهر، مردم به افرادی اعتماد کردند که اگر ایشان این فرصت را غنیمت شمرده و وقت و همت خود را تماما مصروف خدمت به مردم می کردند امروز شهری کم بهره از عمران و آبادی و وارث دهها مشکل نداشتیم و امروز سعدآباد در جایگاهی بود که الگو  برای دیگران باشد.

دفاع از حقوق مردم و رعایت منافع عمومی با مصلحت گرایی، تعارف و کم رویی، سکوت و منفعت طلبی، خستگی و بی انگیزگی، آینده نگری های شخصی و غلط پوشانی نمی سازد که اگر پای رعایت حقوق عمومی در میان باشد باید منفعت های خصوصی افراد چه منتخبین و چه شهروندان زیر پا گذاشته شود.

خدمت در میدان عمومی همچنان که در صورت ثبات قدم، دارای اجر و پاداش اخروی فراوان است در همان حال در صورت کوتاهی و سستی متضمن حق الناس عظیم بر عهده ی انسان نیز خواهد بود و تمام کسانی که پیش از این عرصه خدمت به مردم شریف سعدآباد را غنیمت نشمرده و با بی مسئولیتی سبب محرومیت شهر از خدمات در شان مردم گردیده اند فردای قیامت سرافکنده و رو سیاه خواهند بود.

لهذا ضمن اعلام  آمادگی جهت هرگونه همکاری و همفکری مواردی را بعنوان دغدغه به عرض می رسانیم.

1-     استفاده حداکثری از همکاری و مشارکت مردمی در پیش برد و اجرای امور شهر.

2-     بهره گیری از نخبگان شهر و بویژه نسل جوان در عرصه تصمیم سازی.

3-     بررسی دقیق و کارشناسانه از علل تضعیف شهرداری شهر و پیگیری لازم جهت احقاق حقوق عمومی و پایان دادن به شایعات و نگرانی ها.

4-     توجه ویژه به گسترش و ارتقاء زیرساخت های مذهبی و فرهنگی شهر بویژه در محلات جدید.

5-     قانون گرایی و استفاده از ظرفیت های قانون در خصوص ارتقاء بخش سعدآباد.

6-     تعیین وضعیت تعاونی های فلج شده سعدآباد و ایجاد تشکل نخل داران جهت ساماندهی امور نخیلات.

7-     اشتغالزایی و جذب منابع سرمایه گذاری با فراهم آوری زیرساخت های لازم.

نوشته شده در تاریخ شنبه 9 شهریور 1392    | توسط:     | طبقه بندی: طرح بحث،     | نظرات()