بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران

خداوند را شاکریم که بار دیگر در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا فدا و رهنمود های حکیمانه حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای ملت شریف ایران دست به خلق حماسه ای باشکوه در پای صندوق های رای زدند تا هم وفا داری خود را با نظام شکوهمند اسلامی ثابت نمایند و هم ولایت پذیری را بر همگان ثابت نمایند.

آنچه روز جمعه 24 خرداد 92 اتفاق افتاد چیزی جز حماسه سیاسی برای مستحکم نمودن پایه های عظیم مقدس اسلامی نبود. دشمن کور دل انقلاب روح الله(ره) دل خوش بودند که در نتیجه تحریم های ظالمانه چند ساله اخیر و خیانت ها و بی تدبیری های داخلی برخی عناصر خود فروخته می توانند شرایط شعب ابی طالب را بر ایران عزیز تحمیل نمایند لیکن مردم عزیز سِحر آنها را باطل نموده و شرایط بدر و خیبر  را متبلور نمایند.

اینجانبان در تاسی به مقام عظمای ولایت ضمن شکر بی نهایت به درگاه الهی و خاکساری به مقام ربوبی از همه اقشار مردمی و کلیه دست اندرکاران انتخابات و همه نامزدهای عزیز کمال تشکر و امتنان را نموده و از خداوند متعال برای رئیس حمهور منتخب ملت ایران جناب دکتر شیخ حسن روحانی آرزوی توفیق خدمتگذاری به اسلام و میهن عزیز اسلامی را مسئلت داریم.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

طلاب شهر سعدآباد

27/3/92

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 خرداد 1392    | توسط:     | طبقه بندی: تبیین مواضع،     | نظرات()